GİMEL, Türkiye'nin en büyük toptan promosyon çanta, havlu, şapka, şal, tshirt gibi stil ürünlerinin yanı sıra her türlü yaratıcı, promosyon çözümü sağlayıcıları arasındadır. 1992 yılında kurulan GİMEL, Türkiye, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'daki diğer ülkelerin en büyük kurumsal şirketlerine en yüksek kalitede hizmet vermektedir.


Misyonumuz, her gün kendi sınırlarımızı aşarak dünyanın en iyi promosyon ürünleri ve servis sağlayıcısı olmaktır.
Vizyonumuz, müşterilerimizin satın almadaki her ihtiyacına hizmet ve çözümler sunan işimizi büyütmek ve genişletmek ve promosyon ürünleri için tek tercihleri olmaktır.


En büyük önceliğimiz; müşterilerimizin beklentilerini ödün vermeden en üst düzeyde gerçekleştirmektir. Gimel’in amacı; müşterilerimizin taleplerine hızlı cevap verip sürekli yeni ürünler sunarak sürdürülebilir bir anlayışla müşteri sayısını arttırmak ve Türkiye’de en güvenilen promosyon ürün tedarikçisi olmaktır.


Deri, PU, PVC, ​​pamuktan yapılmış geri dönüşümlü çantalar gibi bir çok farklı materyalden evrak çantaları, okul, spor, seyahat, kozmetik, çocuk çantaları, dizüstü bilgisayar kılıfları, şapka, şal, tshirt ve tahmin edebileceğiniz her türlü tekstil üretimi konusunda Gimel 30 seneyi aşkındır uzmanlaşmıştır. Bütün tekstil ürünleri; müşterilerimizin model, renk, şekil, malzeme ve boyut seçeneklerine göre tasarlanıp müşteriye özel olarak üretilir.